Moje oko na Teen Wolf

13. června 2012 v 0:58 |  Filmy

Seriál Teen Wolf, který jsem nedávno našla jsem si stáhla, protože mi už od samého začátku připomínal The Vampire Diaries. Jedná se dejme tomu o totéž, ovšem zde figurují vlkodlaci. Vždycky jsem byla pro tuto tvorbu od knížek a filmů až po seriály, kdy jsem si stále říkala "už aby bylo pokračování", které netrvalo dlouho a došlo až přímo ke mě :D:)..

Jedná se o totéž. Snad bych jen poznamenala, že je zde více zápletek, napětí a poněkud drsnějším scénářem. První řada je na seznámenou, kdy se všechno tak nějak proplete a do celého seriálu se dostanete způsobem, kdy hltáte i poslední možné trailery a upoutávky na pokračování :)

Jediné štěstí toho, že jsem celý seriál objevila v posledních týdnech je ten, že byla nějaká ta pauza na dotočení, které se právě vysílá (narozdíl od TVD, Fringe, Secret Circle, kdy je pauza) a právě teď můžu všechno návazně sledovat a hltat díl za dílem :D:)


O čem to je?

V kostce si řekněme o čem celý seriál je. Obsahuje zápletku mezi dvěma stranamy. Vždycky je někdo kdo jde po vlkodlacích, ale s rozdílem toho, že by z nich chtěl udělat pokusné myši nebo je přihlásit do cirkusu. Tentokrát jde o celé vyvraždění "pro ochranu občanů" (říkám TVD!:D). Všechno začne nálezem mrtvého těla v místním lese a zvedavých přátel. Scott zůstane v lese sám a je napadnut. Když se pořádně prohlídne, tak zjistí, že byl JEN kousnut. Seriál se v této chvíli může naplno obout do obrátek a taky se tak stane. Díl za dílem je zajímavější. V tomhle seriálu nechybí ani láska mezi dívkou a vlkodlakem. Nechybí další vlkodlaci a další lovci.

Doporučuji stáhnout, doporučuji zhodnotit a pořádně se do toho ponořit :) Ze druhé řady jsou vypuštěny zatím 3 díly :) a každý týden se k nim připočte jeden nový :) Hurá! :)

Teď už jen sledovat Misfits a Pretty Little Liars až do rána :D Ještě, že už mám prázdniny :))) ! Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama