Červen 2012

Sněhurka a Lovec

13. června 2012 v 1:29 Filmy

V kinech byli letos dva. Jedním z nich je tato temnější stránka Sněhurky :) Příběh je jako vždy stejný, jen se do tohoto filmu přimotalo trochu víc efektů a nadpřirozených věcí. Dar Sněhurky naplňovat lidi nadějí a pocitem života ve špatných časech. Dostání do vzpoury proti královně Raveně (Charlize Theron) a změnit vše zase k dobrému. Začarovaný les nebo krásné místo zvané útočiště. Obsazení herci byli vybráni dobře, ale opět mi nesedla role Kirsten Steward, kterou zase nemusím. Za to lovce (Chris Hemsworth) obsadili výborně :D Moc se mi líbil :)

Film jsem viděla v češtině, takže bych tomu udělila jedno z dalších múnusů a musím souhlasit s recenzí 60% kvality a menšího zklamání, protože trailer působí jako velký trhák :) Na podívání, ale dobrý film :)

Talisman

13. června 2012 v 1:19 Filmy

Máte rádi romantiku? Režisér Scott Hicks (který má na kontě průměrné snímky) si s tímhle filmem pohrát a nezklamal :) Pokud si vzpomenete na bestsellery, které na svém papíře už má spisovatel Nicholas Sparks - Milý Johne, Zápisník Jedné Lásky apod., tak tušíte, že tohle bude stát za podívanou odpočinkového odpoledne.

Hlavním hercem je můj NEoblíbený Zas Efron (hraje seržanta Logana Thibaulta ;) Šampion dívčích srdcí, ale rozhodně né toho mého. Pokud ale tohle pomineme a odpustíme si HSM, kde se vlastně vyšvihl, tak můžeme zažít úžasný film plný romantiky :) Logan se vrací ze své třetí mise v Iráku, s jedinou věcí, kterou zde našel - fotografií ženy, která ho podle jeho slov držela při životě. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, vydá se ji hledat a najde její adresu a jednoho dne se objeví přede dveřmi..

Moje oko na Teen Wolf

13. června 2012 v 0:58 Filmy

Seriál Teen Wolf, který jsem nedávno našla jsem si stáhla, protože mi už od samého začátku připomínal The Vampire Diaries. Jedná se dejme tomu o totéž, ovšem zde figurují vlkodlaci. Vždycky jsem byla pro tuto tvorbu od knížek a filmů až po seriály, kdy jsem si stále říkala "už aby bylo pokračování", které netrvalo dlouho a došlo až přímo ke mě :D:)..

Jedná se o totéž. Snad bych jen poznamenala, že je zde více zápletek, napětí a poněkud drsnějším scénářem. První řada je na seznámenou, kdy se všechno tak nějak proplete a do celého seriálu se dostanete způsobem, kdy hltáte i poslední možné trailery a upoutávky na pokračování :)

Jediné štěstí toho, že jsem celý seriál objevila v posledních týdnech je ten, že byla nějaká ta pauza na dotočení, které se právě vysílá (narozdíl od TVD, Fringe, Secret Circle, kdy je pauza) a právě teď můžu všechno návazně sledovat a hltat díl za dílem :D:)