Únor 2012

Mějte rádi zrcadla! :)

28. února 2012 v 0:43 Jiné

Zrcadlo, Zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější?

Ráno. Pohled do zrcadla. Né, nebudu se dívat. Je snad někdo bez nich? Ach, kdyby neexistovala. Možná by naše sebevědomí bylo někde jinde. Bohužel je to tak, ale nepatřím mezi ty, kteří díky pohledu do něj získají sebevědomí silně nad nulou. S každým pohledem do zrcadla vidím jen ty nedostatky, kterých si možná nikdo nevšimne - pokud bych neupozornila. Ale já vím, že tam jsou! Znám se jak svý boty.

Obchod, obchoďák, oblečení, ale hlavně...ZRCADLO

Stalo se nejednomu z vás, že jste zašli do prodejny, vybrali si nějaký ten pěkný kousek a doma zjistili, že to není to pravé ořechové. Ano je to tak! Kouřová zrcadla v prodejnách udělají svoje ;) Oblečení můžete potom pro radost darovat své kamarádce nebo sourozenci ;D

- Díváte-li se do zrcadla, není to ješitnost, ale statečnost! -

Pokud bychom měli použít tu největší formu odvahy, tak je jím optimismus. Jak s radostí říkávám, vždyť zrcadlo je obraz nás samých. Je to naše tvář, mějme se rádi takový jací jsme!:) A přece jen, když je nám nejhůř, tak zrcadlo bude naším přítelem, který brečí s námi. Také se s námi směje a vždycky nás ocení! Usmějte se! Je to nejlepší způsob na vylepšení vzhledu :) Podívejte se na sebe a řekněte si - mohlo to být vždycky horší :D Takové to zdravé sebevědomí neuškodí nikomu z nás! Navíc dobře působí na ostatní. Vždycky jsem byla zastáncem dobré nálady, která vždycky dokáže povzbudit, zahřeje duši. A to dokáže člověk, který je spokojený, který je šťastný, a který přijal svoje já :) Každý jsme osobnost! Tak vzhůru do výšek ! :)