Po čem muži touží!:)

28. ledna 2012 v 14:00 |  °Rozporuplné°

Bohužel.. záleží na vzhledu.

Spousta mužů je tak krutých! Jenom proto, že nejste blondýnka, nemáte prsa číslo 6 a plastiku nosu, tak si u vašeho idola neškrtnete. No a co, že je vaše duše krásná? Samozřejmě, že jste pracovitá. Máte úžasnou práci, jste vtipná a všichni si vás chválí. Od šéfa dostáváte poděkování za dobře odvedenou práci, nějakou tu květinu a občas jdete jako doprovot na důležité jednání. No a co? Vzhled je dnešní móda, je to čistý fakt a pokud nesplňujete požadavky dnešní doby, tak jste na odpis..

Není všechno jak se zdá...

Spousta mužů nemusí chodit s nosánkem nahoru a pokud rozumem trochu povyrostli budou se ohlížet po dobře pracovité ženě, která má něco do sebe. Ať už neváží přesně jak by si přáli a má trochu větší zadek než její kamarádky.
Jaké ženy teda chtějí?

Blondýnky, brunetky, rusovlásky... tmavé, světlé, boubelaté, štíhlé, vychrtlé... ať už jakkoliv, tak prostě krásné! Každý má jiný vkus, každého zaujme něco jiného. Jenom proto, že má Pavel rád brunetky neznamená, že je má rád i jeho kamarád Petr a blá, blá, blá..

Společenstky definovaná? ŠTÍHLÁ PROSÍM!

Společensky definovaná žena musí být údajně štíhlá, možná i trochu víc.. Musí mít dlouhé nohy, dokonalý obličej...

Většina žen se nemá za co stydět!!!!!

Přece jen a je tomu tak, když od mala slýcháme "nejez to, budeš tlustá, nikdo si tě nevšimne, nikdo si tě nevezme! Budeš sama a sama i zůstaneš", tak nakonec utečeme a je momentálně jedno do jaké té formy psychologie. Ve škole slyší, že najednou přibraly, že jim šaty na maškarní nebudou a ať si je raději ani nezkouší..Ať už prostě přijde žena kamkoliv, uslyší jen TLUSTÁ....

Netýká se to jen váhy, spousta lidí ráda rýpe a má poznámky i k jiným částem jako je např. nos, ruce, oči, nohy.. Je to jedno! Všechno se totiž začne rozebírat a jediné důležité je, kdo s nimi začne. Kdo asi? No muži ne ;) Pokud tedy vynechám výjimky (a musím uznat, že znám spíš ty výjimky, kteří se chovají mile. Nejspíš se stále točím v tom bubertálním kruhu nevyzrálých..)

Nikde na planetě nenajdete dva muže, kterým by se líbila ta stejná žena. Ať už je modrooká, zelenooká, ať už má krátké nebo dlouhé vlasy, tak je pro ně ta dokonalá svým způsobem.. Pokud muž o ženě prohlásí, že je krásná, tak nedokáže přímo říct proč, prostě je.


Prostě si to říkejme, vždy když se nebudeme cítit! Jsme krásné ! :D A jednoho dne nás někdo bude milovat i pro naše nedostatky ! :))) Buďme samy sebou!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama