Lhář

17. července 2011 v 19:38 |  Více
Pravda a láska vs. Lež a nenávist. Užitečná a velkolepá myšlenka, zvlášť když obě strany konfliktu sídlí v jednom těle jako černý a bílí papušek na ramenou. Mluvit pravdu a nic než pravdu je v oboru lásky rozumné. V žádném oboru kromě obchodu a politiky se nesnažte tolik jako v dvouhlavém vztahu. Samozřejmě, svým způsobem je to škoda, nuda a únava. Nicméně pár, který si svá hnutí mysli bude sdělovat s čistou pravdou, patří do sféry nadlidí. Možná takové znáte, ale já ne. Pro nás ostatní proti sobě nestojí pravda a láska se lží a nenávistí.. Ano muži lžou.


Opravdu chceme vědět všechno?? Podívejte se na menší ukázku, kterou jsem vyčetla aneb CO SI MUŽI MYSLÍ:

Ten sex vůbec nebyl zlej, i když v orální oblasti máš ještě rezervy. S Marií to bylo lepší a taky používala víc sexy parfém. Máme se dost o čem bavit, ale na můj vkus nějak moc často mluvíš o dětech. S Martou jsem tenhle pocit neměl, byla sice trochu vyšinutá, ale necítil jsem žádný tlaky. A na ty jsem alergickej. Když jdeme do kina a ty si vezmeš ty těsný džíny, je vidět, že máš trochu větší zadek - tím chci říct, větší než by se mi líbilo. V posteli to nevadí, ale mám pocit, že se mi kámoši tajně smějou a myslej si, že pořádnou reprezentativní kočku prostě nedokážu sbalit. Zase máš ale pěkný prsa, takže tím se to trochu vyrovná. Ledaže bys v budoucnu zhubla, ale jak jsem viděl tu tvou mámu, moc v to nedoufám. Taky by sis mohla udělat něco s vlasama. Teď mi to až tak nevadí, protože jsem docela zamilovanej, ale za rok za dva už nebudu. Znám to, přece jen nejseš první. Když ti vítr přehodí ty řídký kudrny na jednu stranu krku, vypadalas jako nějaká zanedbaná důchodkyně. Je ale fajn, že jsi vtipná jako Blanka, s tou byla fakt sranda. Nenechávala se bavit, ale sama dokázala něco vymyslet. No, uvidíme, nechci takhle rozcházet hned po měsíci. Představa, že bys byla v mém životě poslední, mě ale nijak zvlášť netankuje, jenže tak to mám asi s každou. No nic, jde na mě průjem, doufám, že tě nevzbudím, až přes tebe polezu ke dveřím. Eh..

,,Miláčku? Kam jdeš?"

Kruci ani na hajzl člověk nemůže jít, aniž to musí hlásit.

,,Ty už jsi vzhůru? No, do kuchyně, chtěl jsem ti přinýst snídani do postele"
,,Ty jsi můj brouček, miluješ mě?"
,,Jako nikdy nikoho a až navěky lásko!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | Web | 24. července 2011 v 13:40 | Reagovat

ahojky, po dvou letech jsem si vzpomněla na svůj starej blog a k mýmu údivu ještě existuje. Nevím, jestli si mě ještě pamatuješ, ale já tebe velice dobře,mrkni na mi na web,třeba si vzpomeneš:) pa Evča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama