"Život je boj!"

13. června 2011 v 0:51 |  Bad day's

Kde jen začít? Pochybuju sama o sobě, nevěřím si a poslední dny je to hotové peklo. Následné přemýšlení o tom co bude dál a jestli mám vše ponechat osudu nebo se snažit zasahovat i se zdánlivým pádem a výkřikem do tmy. Klasika. Už je to zase tady.. Deprese, obviňování se, vztekání.. hnus. Takový ten stav co mě dožene za nějakých pár měsíců..béé:(Zajímalo by mě co je můj smysl života. Každý se během života pro něco nadchne. Třeba je závodník nebo možná zpívá..hmm. Každopádně ten co se pro něco nadchne, věnuje se tomu apod. v tom také musí být dobrý a já? O nic se nezajímám. Tím pádem nemohu vědět co baví mě nebo v čem jsem dobrá..Paráda!. Zajímavé je, že bych mohla závidět druhým, ale nezávidím..

Chci, aby už tenhle stav dosáhl konečné fáze.. Je to útrpné, když se každý den bojíte otevřít oči, aby před váma nestála nějaká příšera, která se vysmívá vaší minulosti a také přítomnosti a zároveň poukazuje na budoucnoust vztyčeným prostředníčkem..hmmmm!!..

Říkejme tomu stav číslo devět. Desátý bude mít konečnou fázi a ta pro mě bude nejhorší..boooom!!..Ani stav bez tíže nebo plavba na vlnách opilého stavu nepomůže. Problémy totiž jenom tak neutopím..!!! Chce to vzít za jiný konec.. Bojovat a nebo se utopit..Každopádně je všechno jenom moje volba..tadá adios!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama