Jedna pilulka a navždy zapomenu co bylo!

24. května 2011 v 23:57 |  Více
Nejsem zrovna nějaký počtář, respektive žádný. Co se počítání týče, začínaje u počítání jedna a jedna je stále pořád jedna a konče tím, že nevím co se sebou. Achjo. Tak jsem zjistila, že počítám s něčím.. (nebo snad někým?!) ..ty důsledky a situace k tomu patří.. jsou to jen dny, týdny, měsíce, roky a nakonec se z toho stane cesta vašeho života a toho co jste prožili a tak jdete dál..

Dneska se mi zdálo, že mám dobrou náladu, ale večer to na mě dolehlo. Ostatně jako vždycky. Jako bych byla jedna a tatáž osoba, ale pokaždé jinak. Momentálně nemluvím o schyzofrenii (rozdvojené osobnosti) a ničem podobném. Záleží na pohledu, kterým se dívám na věci ve dne a v noci.

Posledních pár dní chodím spát dost pozdě a pokud jdu dřív, tak se jen tak ledabyle povaluji v posteli. Přemýšlím a to je to nejhorší.. v noci.

Člověk hodně přemýšlí, když je sám a když se snaží usnout, ale nejde to. Když máte nějakou starost nebo nepříjemné vzpomínky. Co mám udělat? Litovat se? Aby někdo litoval mě? Nechci, díky..!! Kdybych byla nastokrát velký zastánce pozitivního myšlení řekla bych si: ,,Ale notak! Chci být přece lepší!".. Jsem sračka, nicotka litující se.. Né tak docela, protože mám přece ty dvě strany, o kterých jsem tenhle článek začala ne?!..

Možnost vymazat vzpomínky byla většinu času tabu, ale vědci, kteří dokážou zázraky vyvinuli drogu.. Žádní dealeři, prostě vědci.. Dokáže zapomenout špatné vzpomínky. Chtěli by jste?

Někteří Britové, ale namítli, že by se něco takového dít vůbec nemělo, protože vzpomínky ať už jsou špatné dělají lidé lidmi. Nebo že vlastně ti co se chybami učí na to všechno mohou zapomenout a udělat tu chybu znovu. Znovu si to zažít, znovu se popálit a znovu spolknout tabletu.. Stále dokola. Také říkají :,,To jací jsme je spojeno právě s naší pamětí..změní nás to.."

Takovéto beta-blokátory jsou předepsány lidem se špatným srdcem.. Je také pravda, že tablety dokážou vymazat i strach např. z pavouků..Hodně se to testovalo, ale všechno má dvě strany. Tu dobrou a tu špatnou. Je to na vás..Zkoumaná látka totiž ovlivňuje zpětné vytvoření "stresových vzpomínek" a zabraňuje mozku znovu je obnovit. Na druhou stranu je zase pravda, může to napomoct např. dívkám, které byly znásilněny a utrpěly trauma, které mohou nést do konce svého života. Člověk už potom není tím kým byl po takovém zážitku. Jenže než nám tohle někdo předepíše zatím potrvá..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albik Albik | Web | 26. května 2011 v 18:55 | Reagovat

Těžko říci, zda pilulkám říci ANO či NE. Ale já osobně bych řekla ne....protože vzpomínky jsou taky důležité...a když je člověk musí překousnout, posunuje ho to zase o krok dál...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama