Duben 2011

SuckerPunch

10. dubna 2011 v 18:32 Filmy

Trošku fantasmagorie :D Navíc mě to absolutně nebavilo:D

Dlouhotrvající myšlenka

10. dubna 2011 v 18:04 Kecy
Většina lidí hledá ty správné duše tzv. spřízněné duše. Někdo je najde hned a druhý musí čekat, poznávat ty co se jimi zdají, co okouzlí a nakonec vyhasnou, protože to nejsou ty vaše..

Víte je to také srovnatelné s přáteli. Někteří se naleznou snad od prvopočátku celého vývoje. Mohou jimi být vlastní sourozenci, dítě odvedle a nebo také možná někdo na koho narazíme v předškolním věku...

Pro každé dítě je to tak lehké, tak snadné naleznout někoho komu můžeme říkat.."kámoš"..Je pro něj snadné říkat vše upřímně. Jen škoda, že stárneme a musíme se naučit lži, aby bylo vše usnadněno pro naše dobro.

Mám dobré základy od svých příbuzných a moc dobře vím jak se chovat, jak jednat, kam vše zařadit.. Jediné v čem se stále jenom mýlím je LEŽ a také se mýlím v lidech, i když mám předpoklady k tomu to nedělat! Láska, která vypadá tak krásně přesvědčivě, tak kouzelně. Všichni uvěří lži mnohem snadněji než pravdě.. Můžeme se spálit o ty nepravé přátele, lásky.., kteří nám přivodí jen trápení..

Né vždycky v životě zvítězí ten nejlepší argument, né vždy nám pomůže když jsme příjemní, milý a vlídní... Často vítězí drzost, nestydatost a neomalenost..

Mohla bych psát dlouho, ale přivádí mě to na myšlenky, které si každý den zakazuji, protože trápí... Mohu se jen uklidňovat tím, že nejsem jedniná a sama na tomto světě...Takže to zahrnu nejspíš takhle..

Jednou každý z nás potká ty pravé..