Červen 2010

BFMV Fever

12. června 2010 v 19:52 Bullet for my valentine
dd
Je to už nějaký ten pátek co tihle super týpci vydali CD. Je to opravdu nářez a myslím, že z toho bylo hodně lidí paf...:) Konečně uvěřili, že BFMV jsou skvělá kapelka, která se tímto CD určitě zapíše do jejich srdcí :)

Oildale (Leave Me Alone)

12. června 2010 v 19:39 KoRn
Sice s měsíčním zpožděním.. Dávám sem ,,novinku" o novém videoklipu Korn :)
Jejich nové CD s názvem KoЯn III: Remember Who You Are vychází zítra 13.června.
Studiová novinka je fanoušky nadmíru očekávána, neboť skupina slibuje návrat ke svým kořenům, čemuž by napovídalo i opětovné angažování producenta Rosse Robinsona, s nímž KoЯn spolupracovali na prvních dvou dlouhohrajících albech "KoRn" (1994) a "Life is Peachy" (1996).Turn So Cold

12. června 2010 v 19:31 Drowning Pool
Hardrocková smečka Drowning Pool, která se před pár měsicí vytasila s novým stejnojmenným albem, zveřejnila nový videoklip. Zfilmovala se jedna z pomalejších písní na albu Turn So Cold.
Kapela měla poměrně složitější natáčení, protože v místě, kde se vyskytují je pouze 13 stupňů. S tímto nápadem přišel režísér Matt Cooper, který měl na starosti i video k Feel Like I Do.Nač?!

12. června 2010 v 19:18 Kecy
gg
Většina lidí si myslí, že se dá zapomenout. Na vše špatné, nepovedené - časem. Je to něco co se říká, ale nikdy tomu tak není. Můžeme své vzpomínky, své dávné přešlapy potlačit do ústraní, ale budeme vždy vědět, že tam někde jsou. Naše chyby.

Vždycky jsem si řekla "No to né, tak tohle budu muset rychle zapomenout. Tohle si ani pamatovat nechci. Zapomenu, vím to"...Dobře, tak trochu jinak, ale dejme tomu tu reálnou podobu. Litovali jste někdy něčeho? Vím, že ano. Vím, že jste někdy už litovali. Chtěli to vrátit zpět, ale už to nešlo.

Něco podobného mě potkalo. Věřte nebo ne, ale naučila jsem se to zatlačit někam do hlouby duše svojí ,,minulosti", i když to nebylo zase tak dávno - snad jen měsíce, né-li týdny. Doba, která utíká, splývá...

Z odstupem času se na to dívám jinak. Poučila jsem se? Ano. Dá se to vrátit zpět? Ne. Kdyby to šlo, vrátila bych to? Ne. Poučila jsem se, nelituji toho!!

Víte, možná ten kdo dostane další z šancí a ty předchozí promarnil se chytne. Někdo si řekne, že šance příjde zase a znova a může se nechat promarnit. Myslím si, že šance by měla přicházet nečekaně, stejně jako počasí. Dá se předvídat, ale nikdy není jisto.

Dostala jsem šanci. Jednu, možná dvě. Nechytla jsem se. Chtěla bych dostat třetí a věřím, že ji dostanu. Doufám v ni. Protože udělám jeden rozhodující krok. Možná krůček a možná dva, ale až přijdu na tu správnou cestu, tak jí půjdu podélně a neuhnu z ní. Tentokrát už ne, protože se chci chytit. Být lepší člověk.

Podle lidí, kteří mě znají a snad na oko nehrají, jak mě mají rádi říká, že jsem fajn. Holka, kterou má snad každý rád. Nechápou, jak mě mohou někteří nesnášet. Vždyť jsem přece taková hodná, milá holka.. Jenže jsouzlý lidé. Svět je zlý a tam, kde žiju to zlé je. Nejsem naivní. V tomhle ne.

Až udělám ten osudný krok.. Budu brečet. Zamilovala jsem se do těch pár lidí a nikdy nevěřila, že najdu společnost, která mě přijme a bude mě mít ráda a chtít semnou trávit čas..:)

Letošní prázdniny si užiju. Musím a chci..!! :) Ani nevíte, jak strašně se na ně těším.. :)
Poslední dny ve škole - přemýšlím co podniknu :D Jsem zvlčelá :P.. Den, kdy dostaneme výzo a vyběhneme z toho úporného ústavu a já doufám, že v té stejné společnosti jako loňský rok, vezmeme vodárku a nějaký pití, zahrabeme se mimo lidské oči a budeme se bezstarostně smát....