22.4.2010

22. dubna 2010 v 22:37 |  Kecy
Originálnější název mě nenapadl :D Jinak zdravííím :)
Nakonec jsem se rozhodla napsat pár řádků o tom, jak se mi žije a co se za poslední dobu změnilo ..:)

Začnu tím, že jsem stále z části šťastná a z části smutná .. tak je mám tak nějak ,,přežívačně" ..Nestalo se přímo nic konkrétního, přesto se toho stalo spousta a nevím, kde začít.. :)
Nechce se mi tu ani rozepisovat o svém životě, tak jako dřív možná z důvodu, že jsem se svým životem zase o kus dál a tu část, kterou jsem vynechala a nenapsala jsem ji, by zde chyběla. Nechme to tedy, tak jak to je :)

Škola mě štve, to každodenní vstávání a ta nevyspanost. Mám ráda malé radosti, které se v mém životě stanou a čímdál tím víc nemám ráda lidi, kteří si věří víc než je zdrávo ;) Není to normální ..

Zdravé sebevědomí ano - a to mi teda rozhodně chybí! Ale být tak přehnaně namyšlený. Tohle už je fakt síla :) Někdo takový by se nad sebou měl zamyslet. Jen stačí upozornit.

Neslyšela jsem o sobě žádné křivé slovo a většina lidí mě má rádo. Cítím se dobře, když vím, že existuje někdo pro koho jste osobou, za kterou můžete vždy přijít .. :) Mohla bych o sobě říct, že mi nic nechybí, ale přesto cítím, že ano .. možná jsem, ale nespokojenec nespokojenej :D.. Kdo ví..:)

Co vy?? Jak se máte?? Většina sem snad ani nezavítá, ale kdyby přece jen.......bye
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ratuska ratuska | Web | 23. dubna 2010 v 6:08 | Reagovat

To jsem ráda, že ještě žiješ :-). Koho by škola neštvala, dneska do ní jedu jen kvůli hodině a půl angličtiny a vůbec se mi tam nechce, ale furt lepší než minule, to jsem se ve čtvrtek trošku opila a v pátek jsem vstát nezvládla :-D :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama