Listopad 2009

DevilDriver a jejich připravované CD

14. listopadu 2009 v 23:46 | www.sicmaggot.blog.cz |  DevilDriver
Přestože DevilDriver vydali své aktuální album "Pray for Villains" teprve před 4 měsíci, už teď se nebojí vykládat, jakým směrem se vydá jejich příští nahrávka. Podle slov baskytaristy Jona Millera bude následující počin mnohem rychlejší a tvrdší. Kapela má prý v šuplíku schovaných celých 6 písní vzniklých při skládání "Pray for Villains" a rozhodně se je chystají použít.

Jakékoliv bližší informace o svém dalším albu, jako kdy by se chtěli pustit do nahrávání, popřípadě předběžné datum vydání, kapela neprozradila.

V současné době DevilDriver křižují po boku Behemoth, Scar Symmetry a Arsis Evropu, aby v rámci turné "Neckbreakers Ball" podpořili desku "Pray for Villains".


Soulfly a jejich připravované CD

14. listopadu 2009 v 23:45 | www.sicmaggot.blog.cz |  Soulfly
Soulfly se vrátili do studia 6. listopadu kde začnou nahrávat nové album, které by mělo vyjít začátkem roku 2010. Basák Bobby Burns na oficiální Soulfly forum napsal krátkou zprávičku: "Nyní se nám společně hraje líp než kdykoliv předtím a nemůžeme se dočkat až tuto novou věc začneme nahrávat!"

V nedávném rozhovoru frontman Max Cavalera řekl pár slov k novému albu: "Přemýšlíme spíše o náhrání kratších písní, takže pokud si dokážete představit Minor Threat smíchaný s albem 'Reign In Blood' od Slayer smíchané ze Soulfly a do toho přidáno trochu te světové muziky, ale vážně jen trošku a k tomu krátké písně. Bude to více agresivní než Conquer a to z toho důvodu, protože bude kratší než Conquer! Bude to něco jako když Slayer nahráli 'Reign In Blood'".

Posledního alba Conquer se minulý rok prodalo kolem 8400 kopií za první týden a to jen ve Spojených státech amerických, což zařídilo albu 66 příčku v žebříčku The Billboard 200 chart. Toto číslo je skoro stejné když vyšlo v Říjnu 2005 album "Dark Ages", které zaznamenalo přes 8000 prodaných kopií a přistálo na 155. příčce ve stejném žebříčku.


Nickelback - Never Gonna Be Alone

14. listopadu 2009 v 23:44 | www.sicmaggot.blog.cz |  °°Novinky z METALU°°
Multi-platinová rocková stálice Nickelback vypustila do světa videoklip k písni "Never Gonna Be Alone", která pochází z veleúspěšného loňského alba "Dark Horse", jehož prodeje v tuto chvíli za oceánem oscilují na hranici 2.5 milionů prodaných nosičů, přičemž zbytek světa výrazněji nezaostává. Uplakané balady i ostře rockové hymny, pro někoho vyměklá slátanina, pro popíky příliš kytarová muzika. Mezi těmito skupinami je ale očividně obrovská hromada jedinců, kteří to celé vidí trochu jinak. Pro ty snad nebude třináctý videoklip natočený dle stejného mustru "prostřih na kapelu / životní moudra / slzy, patos, nuda, slzy, konec" velkým zklamáním (režisér Nigel Dick by pomalu mohl kromě svého jména změnit i vlezle osobitý natáčecí styl):


Apokalypsa v Brně!!!

4. listopadu 2009 v 16:25 Jiné
Ano, ano. Všimla jsem si letáku sice pozdě, ale přece. Mohla jsem mít vstupenku za 499Kč. Ale nevadí, stejně si ji nejspíš koupím na místě (pokud tam pojedu) za litr. Nevadí.

Všechny informace k APOKALYPSE najdete na oficialni strance ZDE!!

Pokud v pavilonu P budete běhěm celé techno show mít zapnuté BLUETOOTH, tak budete mít přehled, tedy takový váš informační program přímo v telefonu. Je to zdarma..to je jasný.

:) Je to ve čtvrtek 20.11.2009 v pavilonu P. Týjo moc tam chci...xD Byl by to nářez..Nu, uvidíme.


°°Ano, ano°°

2. listopadu 2009 v 23:58 Zážitky
Další sbírka fotek :))