Říjen 2009

°°Prodloužená°°

28. října 2009 v 14:06 Zážitky
Ano je to tady. včera byla naše prodloužená v PDA. Čekala jsem, že to bude nudné, bude se jen tančit, bude přestávka atd...místo toho sem většinu času strávila venku s kamarády a pokuřovala LMka..:D

Dostala jsem se do dobré nálady a užívala si to..:) Viděla jsem tam některé kamarády a seznámila se i s dalšími lidmi, resp. kluky..:D:) Několik lidí se tam dokonce nehorázně opilo..:D Po prodloužené jsem zašla do hospůdky, po panáku šla na diskotéku, kde se konali soutěže o ceny králíčka playboye..aaa...jenže musela jsem domů..:(..:D...

°°Sklamalas°°

17. října 2009 v 20:22 Kecy
http://www.spolcs.cz/storage/200809181347_smutek.jpg

Nikdy není všechno, tak, jak si člověk představuje. Pořád se jen omlouvám za činy, které provedu. Pořád dokola, pořád to stejné..

°°Láska bolí°°

11. října 2009 v 18:46 Bad day's

plumc9.jpg

Víte, tak nějak jsem dneska zaseklá. Každý den chodím pozdě spát a ve víkendy je to mnohem později. Jsem blázen a blbec, který si uvědomí všechno až na poslední chvíli. V některým ze svých článků jsem už mluvila o to, že bych se chtěla změnit..tohle už rozebírat nechci, ale stále o tom pořád přemýšlím. Jsem už rok zamilovaná do jednoho kluka, ale stále si začínám něco s jinými, protože ON se neumí vyjádřit. Nejhorší je, že když už si konečně řeknu, že na něj kašlu, tak mi dá naději. Jeho kamarád a zároveň můj kamarád mi řekl ,,všechno se změnilo"..,,on tě, ale chce! Říkal mi to.."..Jenže co si mám myslet?! Jo, dala jsem si s ním pusu…jo, je mi s ním fakt fajn…ale nemíním čekat, i když vlastně já čekám..

Už je mi 17...

8. října 2009 v 17:42 Více
Tak a je to tady. Před sedmnácti lety jsem spatřila světlo a to v nemocnici ve Vyškově. Jsem tu už 17 rokem, i když na to nevypadám..xD. V 9:30 jsem se stala 17náctkou...fíha, to je hrůza, že..:((...xD

Miluju svoje spolužáky, udělali pro mě dneska fakt překvapení...v hodině nemčiny začli zpívat ,,happy birthday to you"...ouch, jsou tak milý...:) Všeci mi chodili popřát a objímali mě...když si vzpomenu na prvák, tak sme se neznali, nikdo si ani nepopřál snad...tohle mě dost dojalo...miluju je...;)

Došla jsem před chvilkou na icko a hned mi tu každý popřál z těch, které jsem dnes neviděla..kousl se mi kvuli tomu i QIP..xD Zítra slavím ty narozky aaa...těším se..xD...dárky mi tam prý předají, vám je vyfotím a okomentuju..;)..Povvyprávím vám jak a co bylo..;)...Tak se mějte miláčkové...;)


°°Šaty do tanečních°°

3. října 2009 v 15:55 Více
Dnes jsem jela do Brna, abych si mohla vybrat nějaké ty šaty do tanečních. Respektive na prodlouženou (27.10.2009) a zakončenou (5.12.2009)...x))...No můžete se podívat..:)