Červenec 2009

Mp3/CD na přání..:))

30. července 2009 v 12:20 Help

Ahooj všem, kteří právě dorazili na můj blog...x)
Jsem taková dobrá duše, protože jsem se rozhodla vám sem dát mp3 nebo dokonce celá CD vašich oblíbených zpěváků/skupin....x)

Jako většina lidí má na svých blogách mp3 na přání, tak já též. Nu, každý si vyhledá nějakou tu mp3, tak proč by psal zrovna sem, že. Ale co, když ji nemůžete najít?..xD...

Jo, od toho jsem tu. Pokud nemůžete něco sehnat, dejte vědět..:-P...Jinak jestli někdo z mětalových skupin právě vydal nové CD, tak mi to sem prosím též nahlaste...zrovna ho sem dám..xD..

Jinak pokud máte písničku na přání - žánr jiný než metal/rock, tak se vůbec nic neděje i tohle vám sem dám...x)

Prostě cokoliv. Mějte se.

_*Metal.Since*_


Slayer - Hate Worldwide Free Download

29. července 2009 v 1:20 Free Download

Postupně přidám všechny písničky..:-P


Chutná Absinth??..xD

29. července 2009 v 0:28 Jiné
Porcelánový podšálek, na něm sklenka z broušeného skla a v ní cosi zeleného. K tomu ještě lžička a cukr. Tak tohle vsechno by měli před vás postavit v každém lepším výčepním zařízení, objednáte-li si absint. Bude zřejmě vhodnější prozkoumat tento tajuplný nápoj nejprve čichem: váš nos vám bezesporu napoví, že nebudete konzumovat žádnou tradiční českou "zelenou", kterou by možná mohl absint svojí barvou připomínat, ale něco zcela odlišného a rozhodně účinnějšího. Zkušení pijáci tvrdí, že absint je nápoj, který na rozdíl od navoněných tlamolepů o sobě prozradí všechno podle pravdy, ještě než se vůbec napijete. Jedovatě zelená barva a aroma dráždivě stahující hrdlo totiž nevěstí žádné dobré konce. Na první ochutnání je absint téměř k nepolknutí. Nejen že je podivně hořký, ale čistý alkohol, jehož obsah v žádné značce neklesne pod sedmdesát procent, vám propálí do krku pořádnou díru (myšleno samozřejmě pouze obrazně). O tomto magicky silném nápoji koluje dodnes mnoho pověr, z nichž se většina nezakládá na pravdě. Ačkoli absint získal svůj název podle jedné z hlavních bylinných přísad, pelyňku (Artemisia absinthium), patří do skupiny takzvaných "anýzovek", originální receptura přípravy absint řadí mezi takové nápoje, jako je například pastis. Také jeho "rodiště" si dost lidí plete. Díky literatuře a malířství se celkem zákonitě jméno absint spojuje s Francií, kde také v devatenáctém století získal svoji největší oblibu a odkud byl vyvážen i do zámoří, avšak jeho původ musíme hledat v hornatém Švýcarsku.

Docela by mne zajímalo, kdo z vás požívá takového ďábla??...xDReklama TWIX

25. července 2009 v 20:37 Srandičky

Konečně nějaká povedená reklama

Blue foto..:P

25. července 2009 v 15:16 Zážitky
..Léto..jéé, jak krásný to čas..

Jináč FRISCO doporučuju..

Kam ukládat mp3?

17. července 2009 v 11:34 Help
Zdravím všechny do letního poledne,

Potřebovala bych pomoct. Nevíte kam ukládat mp3 z vašeho počítače?Myslím to tak, že mám v počítači mp3ku s názvem Htre.mp3 a uložím ji na internet do odkazu, který zkopíruju a vhodím odkazově např. na svůj blog?Víte docela by se mi to hodilo, protože mám metalové mp3ky a mohla bych sem dávat písničky na přání, ale potřebuju právě vědět, kam to uložit, ale o žádné adrese nevím. Pokud to víte, tak mi to pls napište do komentářů.

Díky, _*Metal.Since*_

Decyfer Down - Informace

16. července 2009 v 20:38 Decyfer Down
Kapela Decyfer Down byla vytvořena v roce 1999 v Americe jako Allysonhymn kytaristou Brandonem Millsem a bubeníkem Joshem Oliverem. Z původně akustické kapely se stala rocková. Bratr Joshe Olivera, Caleb, později vstoupil do kapely jako baskytarista, v roce 2002 ho vyměnil kytarista Chris Clonts, a tak se Caleb stal hlavním zpěvákem.

Kapela tak dostala nový zvuk i smysl, a tak kapela začala hrát s umělci jako je Puddle of Mud, Breaking Benjamin, Crossfade nebo Adema. Tato změna také vyzývala k novému jménu kapely.

Breaking Benjamin - Informace

15. července 2009 v 18:59 Breaking Benjamin
Tahle kapelka mi byla doporučená a velmi se mi zalíbila, hned jsem si sehnala mp3ky

Breaking Benjamin je americká metalová skupina z Pensylvánie. Založila ji v roce 1998 dvojice Benjamin Burnley a Jeremy Hummel.Název Breaking Benjamin vznikl z jednoho Benjaminova sólového pokusu, kdysi v jednom klubu při zpívání písní Nirvany mu upadl microfon a rozbil se.Chlapík kterému microfon patřil jenom poznamenal "Thanks to Benjamin for breaking my fucking mic" a název pak kapele zůstal až do roku 1999 pak se kapela přejmenovala na Plan 9, ale ke konci roku 2000 po několika změnách v sestavě se vrátili k původnímu názvu.Dva Benjaminovi přátelé Aaron Fink a Mark Klepaski opustili svou kapelu Lifer a přešli k Breaking Benjamin.