Leden 2009


/ Pololetí /

29. ledna 2009 v 22:05 Kecy
Ano dneska byl ten očekávaný den vysvědčení. O ničem jiném se snad ani nemluvilo. Nechci vám kazit radost, kterou máte ze svých výsledků, ale moje vysvědčení bylo děsné. Tedy podle mnoha příslušníků naší rodiny.Podle mého mínění jsem to uhrála na velmi dobré, když si vemete, že tu trávím všechen čas co jsem doma, když příjdu ze školy. Je to úspěch, že to ještě zvládám. Přiznávám, že jsem moc velký závislák na PC:))Nestydím se za to:P.

Moje sezení u počítače a psaní několika textů se vždycky projeví u písemek ve škole. Neučím se, nestíhám, nemám čas, i když si řeknu, že se učit budu - není nálada.

Základka byla základkou. Minulost je minulostí:D.Jedničky a dvojky odpluli na vysokém člunu a zanechali maximálně nějakou tu vlnku, na které se odráží zbytek známek, které momentálně mám..:DNevidím na dno toho moře, ve kterém plavou čísla, takže ještě nejsem, tak hluboko.A i kdybych byla, tak se stačí odrazit a být zase nad hladinou..:)

Dá se říct, že to mohlo být horší. Takže jsem celkem spokojena:))

/ Zamilované obrázky /

29. ledna 2009 v 21:32 Romantika
To se musí uznat, láska je veliký mistr - učí nás být tím, čím jsme nikdy nebyli...a ty obrázky jsou prostě úžasný...:)...( :'( )Free Download Mp3 /Mp3 Zadarmo/

27. ledna 2009 v 23:27 ☼-Download-☼


MP3 zdarma.Free MP3 download.

Mp3 zadarmo.Free mp3 download._Alive_

27. ledna 2009 v 22:46 Bad day's
Přesto, že jsem ztratila to co jsem měla ráda, tak jsem se dokázala smířit s tím, že nemá cenu dělat ukvapený závěr o tom, jestli je to, tak opravdu na trvalou dobu.Možná se to změní, ale nejsem si jistá jestli nebude příliš pozdě, když se nakonec všechno vrátí do normálu.Už nikdy se to nevrátí, tak jak to bylo...

_Příprava_

26. ledna 2009 v 22:21 Více
V dnešních dnech se mi zvětšil počet návštěvnosti..Vděčím za to Johnymu...a také těm co sem chodí:))Rozhodla jsem se udělat velké změny na svém blogu.Přidat rubriky,články...odkazy,free stahování...atd.

Chtěla bych požádat někoho o nový design.Tenhle se mi moc líbí, ale je tu už poněkud velmi dlouho.Tedy podle mě.Chtěla bych nový design, který ostatní překvapý, protože každý očekává, že u mě najde tento červený design s Bulletama:))

Pokud je tu tedy někdo takový, který by dokázal udělat dobrou metalistickou atmosféru mého blogu a nebojí se..at napíše koment...

Možná také někoho oslovím, aby mi design udělal.Uvidím:))

Děkuju za trpělivost přečtením tohoto článku.

:)

_No Problem!!!_V Tomhle Ne!_:))

26. ledna 2009 v 15:51 Problémy


Ahooooj...zdravím vás, celkem brzy na mou dobu..strašně nerada píšu články před lidmi, které neznám, ale tak - menší vyjimka...Nejsem ted' přímo doma, a tak místo toho, abych psala rychle, píšu pomalu a s chybami, kdyby tu aspon nebyl takový klid a nezírali tady na mě čtyři oči z pravé strany...lépe by se pracovalo...:D...

Avril a Deryck...tak co teda..:))

24. ledna 2009 v 0:25 Avril Lavigne
Avril se rozešla s Deryckem, se kterým je/byla podle mého názoru velmi dlouho. Deryck Avril opustil kvůli tomu,že Avril začala být úspěšnější a vydělávala víc peněz než on.Vedl si nejspíš zásadu"chlap má mít víc prachů"....Deryck seděl neustále u počítačových her a Avril super koncertovala a rozšiřovala prodej její kolekce Abby Dawn.Neměl se vůbec co divit,že je Avril úspěšnější než on.U her popularitu asi moc nerozšíří.Pokud teda nepůjde hrát Countra,Fifu nebo něco tomu podobného a nebude do mikrofonu mluvit co je zač a náhodou si ho nevšimne nějaký jeho posluchač.Možná taky bude dobrý v hrách a tím se vyšvihne, jako expert na hráčství.Bude soutěžit a vydělávat prachy a udělá si nějakou vlastní počítačovou hru,se kterou strhne všechny hráčské závisláky..a že jich je dost.Možná tak se mu to povede.:DNebo by prostě jen měl přežít to,že je Avril dobrá baba co se dokáže živit sama.:))