Prosinec 2008

Před Silvestrem:)

30. prosince 2008 v 20:01 Kecy
Haloooo..posloucháte mě někdo??...Dneska asi fakt nikdo..To nevadí,tak vám alespon napíšu zase nějaký kec,který si možná nepřečtete až do konce,ale můžete....

Dave Batista na operaci nohy..

28. prosince 2008 v 21:50 Wrestling
Kvůli zranění hlavy,kterou mu zavinil Orton 15.prosince kopem do hlavy museli Batistovi dávat dohromady čelist a vyrvali mu dva zuby.

K tomu všemu se mu stala nehoda v SUMMERSLAMU.V souboji v těžké váze s Johnem Cenou si zranil šlachu.Jeho pravou nohu mu museli operovat v nemocnici,kam se dopravil překvapivě po svých..."Metamorphosis"

28. prosince 2008 v 16:18 Papa Roach
Papa Roach jsem začala poslouchat před rokem a půl.Dost jsem si je za tu dobu oblíbila.Pro všechny jejich fanoušky je tu jejich nové album s názvem "Metamorphosis",na kterém pilně pracovali.

Jejich CD mělo vyjít letos na podzim,ale bylo přesunuto na březen příštího roku(z neznámích důvodů).

Papa Roach, ale začátkem listopadu, zveřejnili skrze svůj oficiální web videoklip k songu "Hollywood Whore". Zpěvák Jacoby Shaddix prozradil, že námět na tuto píseň k němu prostě jednoho dne připlul poté, co kapela dokončila jednu ze svých zkoušek.

"Prostě jsem psal texty a napsal jsem slova 'Hollywood Whore' (Hollywoodská Děvka). Řekl jsem si - to je téma, musím napsat o všech hollywoodských děvkách, protože už jsou z nich všichni unavení, takže jsem to prostě složil tak, jak to je a vzešel z toho skvělý song. Je to opravdu zábavná píseň."

Pokud si chcete poslechnout oficiální song Papa Roach "Lifeline",tak se zdarma zaregistrujte ZDE

www.sicmaggot.blog.cz


Song : Hollywood Whore v celém článku...

_Název nové desky_The Infection_

28. prosince 2008 v 15:53 Chimaira
"The Infection" - přesně tak se bude jmenovat nová deska clevelandské party Chimaira. Podle současných informací by album mělo oficiálně vyjít v USA 21. dubna příštího roku, v Evropě je pak datum vydání zatím ve hvězdách, protože skupina zde nemá žádného vydavatele, když před časem ukončila spolupráci s labelem Nuclear Blast, jenž vydal jejich předchozí počin "Resurrection".

Zpěvák Mark Hunter se nedávno k nahrávání nového alba vyjádřil takto: "Záměrně jsem do nahrávácího studia přišel bez jediného kousku textu nebo jakéhokoliv nápadu. Většina songů, které jsme napsali pro toto album, byla napsána během jamování v tourbusu. O dvě hodiny později jsme už měli připravený song. Po ukončení turné jsme pokračovali v tomto samovolném stylu psaní písní a bylo úžasné, krmit se nápady ostatních a jenom sledovat, kam nás jednotlivé riffy zavedou. Cítím, že toto je Chimaira v té nejčistší a nejzranitelnější formě."

CD bylo nahráno v Clevelandu s producentem Benem Schigelem.


_Změna_

28. prosince 2008 v 15:08 Spřátelené Blogy
Ještě nedávno jsem byla rozhodnutá nespřátelovat můj blog s blogem někoho druhého.Chtěla jsem mít svá stálá SB,na které jsem si zvykla a které už nejspíš neodsbéčkuju.Svým způsobem jsem si je zamilovala.Nebudou tedy žádné kontroly jestli jsem chodíte nebo ne.Já to sama zjistím podle komentářů jestli sem chodíte..a nebo naopak nechodíte.Jen stačí,když přijdete a občas napíšete komentář.To stačí.Pokud máte tedy někdo zájem být mé SB musíte jen dělat takové menší formality:

a)Napsat:přezdívku,název blogu do komentářů:)

b)Psát komentář-alespon 5 za měsíc,abych vůbec věděla,že žijete:)

c)Pokud už se mnou nebudete chtít být SB,tak mi to napište:))

To je všechno..:)

Jen mám ještě podmínku: Podívám se na váš blog,pokud mě zaujme váši žádost o SB příjmu..:)

Jinak pokud jen někdo dělá reklamu-chodí po všech blogách a píše o spřátelení(nakonec jich má tolik,že nestíhá),tak toho neberu!!

Kolik mám SB: 16
Volná místa: 4

Omlouvám se,ale nestíhala bych už vůbec.

○Značkové oblečení○

27. prosince 2008 v 17:24 Oblečení
Pěkná sukně...:)

Mluvící psi..:))

27. prosince 2008 v 16:32 Srandičky

Mluvící psi...:))

Zvířata..:)

27. prosince 2008 v 16:15 Srandičky
Přináším další sadu vtipných obrázků.Tentokrát zvířat...:D:D

Nema to cenu?!

26. prosince 2008 v 18:24 Bad day's
Se změnou,která přišla,přišel i obrat...
Tolik se toho stalo..tolik se toho změnilo..změnila sem se JÁ.
To co bych nikdy dříve neudělala..toho jsem ted' schopná...
Vliv?Vliv lidí..těch,kteří mě obklopují...?Proč se nemohu poslední dobou učit?Proč se nemohu soustředit...Za to nemůže moje poslední dobou hodně častá návštěva internetu...

Co a kdo za to může???
Proč nevím čím je to způsobeno..proč nevím co je tím důvodem..nebo kdo..?..Proč mě tak nehorázně štve,že při přihlášení na ICQ po mě toho tolik lidi chtějí...a zároven jsem ráda,že píší..proč mě štve,že mi klávesnice vynechává písmenka...

Zmatek???
Posedlost...stihoman...tohle mě ještě netrápí..netrápí mě NIC...,ale ano trápí...Co je pravda a co je lež...dnes už to nepoznám...Nezbývá než se snažit si udělat obrázek sama.

Jenže TO už nemá cenu....Kašlu na to..KONEC...

Řetězák od Forever Alone :)

26. prosince 2008 v 18:11 Více

První věc, kterou udělám když vstanu, je...

Otvřu okno...