Březen 2008

Kdo vyhrál ve Španělsku?

30. března 2008 v 15:07 Grand Prix MotoGP
No jo no...je tu druhý závod a to ve Španělsku na okruhu Jerez, narozdíl od Caseyho Stonera se umístil první
Dani Padrosa!!!To Stoner byl sklamaný,protože vyhrál až 11 místo...2x to v zatáčce nevybral...
Haydnovi se překvapivě dařilo a získal alespon bramborovou medaili tedy umístil se na 4 místě.
Valentino Rossi byl druhý a to i přesto,že si kolo před konečným posledním kolem myslel,že už se skončilo,naštěstí si to,ale uvědomil včas a tak začal opět přidávat plyn :-)
No a nesmíme zapomenout na Lorenza,který se umístil na 3 místě.....Španělští diváci měli radost,že se umístili oba jejich domácí jezdci(Pedrosa,Lorenzo)....a přece jenom Valentino Rossi(Ital) taky patřáí do těch populárnějších jezdců motoGP....tento závod byl podle mě záživnější než ten minulí této sezony v Kataru :-D.
Už máme za sebou Katar a Jerez a kde ,že bude příští závod?Bude v Portugalsku na okruhu Estoril.
Tak potom zase něco napíšu :-D
Výsledky:
GP Španělska - MotoGP, závod
P.JezdecMotocyklČas
1.Dani PedrosaHonda45:35.121
2.Valentino RossiYamaha+ 2.883
3.Jorge LorenzoYamaha+ 4.339
4.Nicky HaydenHonda+ 10.142
5.Loris CapirossiSuzuki+ 27.524
6.James ToselandYamaha+ 27.808
7.John HopkinsKawasaki+ 28.296
8.Andrea DoviziosoHonda+ 28.449
9.Shinya NakanoHonda+ 32.569
10.Chris VermeulenSuzuki+ 35.091
11.Casey StonerDucati+ 42.223
12.Marco MelandriDucati+ 44.498
13.Anthony WestKawasaki+ 45.807
14.Alex de AngelisHonda+ 45.871
15.Toni ElíasDucati+ 1:09.558
16.Sylvain GuintoliDucati+ 1:14.442
Colin EdwardsYamaha6 kol
Randy de PunietHonda0 kol

Tvary obličeje

30. března 2008 v 11:47 Jiné
OVÁLNÝ TVAR
 • -přibližně 1,5krát delší než širší
 • brada i linie vlasů jsou jemně vykroužené do oválu
 • -obličej je mírně zúžen v oblasti spánků
 • -obličej je symetrický a proporcionální. přibližně jednu třetinu tvoří čelo, střední partie po nos druhou třetinu a poslední třetina sahá od nosu po bradu
Obecně je oválný obličej považován za ideální.Můžeš nosit téměř všechny typy účesů včetně těch nejkratších. Záleží pouze na tvých požadavcích, vkusu a představách.Tento typ obličeje dává prostor pro experimentování a také se nemusíš bát extravagantních účesů. Prostě - pokud sladíš účes s tvou osobností, výsledek je zaručen!
TIP:Můžete nosit vysoko vyčesaný drdol,dohladka ulíznutý culík nebo volně rozpuštěné vlasy podél obličeje.
ČTVERCOVÝ TVAR-
 • -čelo, lícní kosti a čelisti jsou zhruba stejně široké
 • -většinou vysoké čelo a úzká brada
Máte-li čtvercový tvar,budou vám slušet jednoduché účesy.Upravený culík,dohladka narovnané ledklé dlouhé nebo krátké rovné vlasy.Pozor ale na romanticky se vlnící účesy,na to nejste ten pravý typ.
TIP:Snažte se zjemnit partie kolem čelistí. Ideální jsou asymetrické účesy působící bohatě a pěšinka na straně, která opticky ubere tváři na hranatosti. Vhodné jsou např. stupňovité účesy s boky sestříhanými do obličeje přes lícní kosti nebo jemné kudrliny či vlny rámující obličej, které změkčí hranaté rysy.
např.
SRDCOVITÝ TVAR-
 • -obličej je nejširší v oblasti čela
 • je užší v oblasi čelistí
srdcovitému tvaru sluší účesy s hustou ofinou,patkou nebo pěšinkou rozděené vlasy,splývající kolem obličeje.Vyvarujte se vlasům staženým do zadu,v takovém účesu bys mohla působit přísným dojmem.
TIP:Volte ofinu a účesy, které pomohou skrýt Vaše čelo a přidají na bohatosti v dolní části obličeje kolem brady. Slušet Vám budou vrstvené krátké sestřihy ve stylu Meg Ryan a účesy polodlouhé, končící kousek pod bradou. Dobrým řešením může být i trvalá, neboť kudrliny vždy přidávají na objemu v dolních partiích obličeje. Pokud chtete účes, který končí nad bradou, pak je ofina nezbytností. Při dlouhých rovných vlasech sestříhejte postupně pár předních pramínků v oblasti čelistí tak, aby mohly padat do obličeje.
např.
KULATÝ TVAR
  • obličej je zhruba stejně široký jako dlouhý
  • nejširší je v oblasti lícních kostí
  • většinou široké nízké čelo
  • kulatá brada a plné tváře
  • krk se zdá být krátký
Vhodné jsou polodlouhé účesy bohaté kolem brady, po stranách rovné nebo překrývající obličej. Např.pramínky padající do tváře pomáhají obličej opticky zúžit. Vlasy vyčesej a foukej do výšky, aby obličej získal na délce. Vhodné jsou vlasy sčesané z čela nebo nabok. V případě ofiny vol raději vrstvenou ofinu nežli rovnou. Vhodným účesem je např. postupně sestříhané vlasy
TIP:chces vypadat jako jeden z andílků?Volt delší mikádo až k ramenům či rovnou dlouhou hřívu.nemusíš se bránit ani patky nebo pěšinky uprostřed,záleží na tvém stylu.Ke kulatému obličeji se nehodí snad jen příliš krátké vlasy.

Účesy 2008

30. března 2008 v 11:10 Jiné
Mužům se líbí sestříhané prameny, které svádějí k doteku. Podívejte se, jak na to jdou špičkoví kadeřníci, a my vám poradíme, co dělat, aby účes držel déle než jen pár hodin poté, co odkráčíte ze salonu.Jaro je v plném proudu - nastal tedy nejvyšší čas probudit vlasy k životu. Odkládáte těžké kabáty a huňaté svetry, takže i vaše hříva by měla být lehčí a nádherně provzdušněná. Našli jsme pro vás tři obzvlášť radostné sestřihy, které přesně odpovídají trendům. Nejdřív si ujasněte, který účes se vám nejvíc zamlouvá, a pak se držte tipů newyorského kadeřníka Oscara Blandiho, který stříhá a češe hvězdy jako Charlize Theronovou, Sarah Michelle Gellarovou a Katie Holmesovou. Poradíme vám, jak navést kadeřníka s nažhavenými nůžkami v ruce, aby vám na hlavě stvořil to pravé, a jak se o výsledný umělecký výtvor starat.

2Flirt na obzoru
Jste majitelkou rozverně kudrnaté hřívy? Máme pro vás dobrou zprávu: letos budete in skoro bezpracně. V módě jsou totiž měkké vlny. Příroda vám nadělila vlasy jako hřebíky? Přechytračte ji a rozvlňte si kštici natáčkami.

Jděte do toho, pokud: Se můžete chlubit kaskádovitými kudrnami, máte vlnitou hřívu anebo vlastníte rovné vlasy, ale toužíte po loknách.
Naveďte kadeřníka: Požádejte ho, aby vám vytvořil delší mikádo, zastřižené asi tak k ramenům, a vrchní prameny sesekal do různé délky. Ofina by měla končit těsně nad očima a navazovat na postupně sestříhané pramínky podél obličeje.

Jak účes upravíte:
>>> Do vlhkých vlasů vetřete prsty stylingovou emulzi, která zvýrazní jednotlivé pramínky. Tip: Smooth & Curl Liquid, High Hair, Wella, 310 Kč.
>>> Nastavte fén na střední rychlost a při sušení načechrávejte prameny prsty.
>>> Klíčový krok: Až bude hříva skoro suchá, vezměte si k ruce velký kulatý kartáč a na fén nasaďte úzký plochý nástavec. Pak vyfoukejte horních deset centimetrů kštice dorovna a konečky mírně podtočte.
>>> Suché vlasy rozdělte na šest stejných částí a postupně připevněte k velkým nahřívacím natáčkám, aby se prameny poskládaly do měkkých, volných vln. Když natáčky vychladnou, sundejte je a potřeste hlavou; lokny se svůdně uvolní.
>>> Rozetřete v dlaních trochu séra, díky kterému se bude účes přímo úchvatně lesknout, a uhlaďte jím konečky. Tip: sérum Glass Look, Redken, 685 Kč.


1Střapatě šik
Pořídila jste si mikádo a toužíte po tom, aby působilo nevšedně? Můžete ho divoce rozježit nebo elegantně uhladit. Nejlíp ale uděláte, když vlasy necháte, ať si dělají, co chtějí, a podle libosti trčí do stran.

Jděte do toho, pokud: Máte spíš pevné, silné vlasy; je jedno, jestli rovné, nebo vlnité.
Naveďte kadeřníka: Účes by měl končit tři až pět centimetrů nad rameny. Pramínky kolem obličeje si nechte od půlky čela k lícním kostem sestříhat. Po mistrovi nůžek chtějte, aby vám nechal pár pramenů dlouhých pod obočí a všechny konečky tupě sesekal žiletkou.

Jak účes upravíte:
>>> Včesejte do umytých vlasů od kořínků až ke konečkům plnou dlaň pěnového tužidla. Tip: tužidlo Styling Mousse z řady Fantasy Style, Londa, 162 Kč.
>>> Klíčový krok: Přepněte fén na nejvyšší rychlost a nasaďte na něj úzký nástavec. Kulatým kartáčem vytáčejte konečky ven.
>>> Až bude celá ta krása suchá, rozetřete v dlaních trochu séra, jež hřívu rozjasní, a naneste jej na konečky, aby se parádně zašpičatily a účes dostal žádoucí náboj. Tip: sérum na konečky Dry End Serum, Avon, 189 Kč.
>>> Nakonec se předkloňte a vlasy trochu rozdrbejte, získáte prvotřídní rozcuch.

Volné vlasy: Ať moře, vítr a slunce pracují pro váš půvab!

Zkuste se na dovolené obejít bez fénu. Při balení nechte svého ufuněného pomocníka doma a jeho roli svěřte větru! Alespoň v létě nechte přírodu pracovat za vás a brzy zjistíte, jak šikovně si poradí. Přirozené účesy podtrhnou vaši báječnou svobodu.
Po čem o prázdninách opravdu toužíte: pořádně se nadechnout - toulat se po pláži, zkoumat mořské dno, vyzkoušet jízdu na vodních lyžích nebo s požitkem usrkávat jahodovou margaritu. Na co vůbec nemáte náladu: tahat se na dovolenou s "těžkou technikou", jako je fén s difuzérem, kulma a natáčky, jenom proto, že nehodláte vypadat, jako kdybyste proběhla roštím.
Je jasné, že se chcete své prázdninové lásce co nejvíc líbit, ale právě proto přenechte vytvoření toho správného účesu živlům. Dokážou neuvěřitelné věci: přímořský vánek vám hřívu vysuší s mnohem větší fantazií než fén a slaná voda si s ní pohraje proklatě svůdně. Vyzkoušejte tři jednoduché tipy, které vás promění z vynervované perfekcionistky v rozevlátou divošku.

1Rozverné zápletky
Polozapletené copy z vás udělají indiánku se silně romantickou vizáží. Praktická výhoda: po zádech se vám přestanou plácat rozpuštěné prameny. Zažeňte obavy, že budete připomínat přerostlou školačku - s těmihle ležérními pletenci budete naopak až nestoudně svůdná.

Jak na to:
- Vysušte vlasy jenom ručníkem a zapracujte do nich přípravek, který zvýší lesk a současně je umravní, pokud se jim chce bláznivě poletovat. Tip: sprej pro lesk a fixaci Gloss Control, tecni.art, L'Oréal Professionnel, 380 Kč.
- Copy začněte tvořit, až když bude kštice úplně suchá, jinak se vám na hlavě vytvoří nudně zplihlé nic.
- Uprostřed čela si prsty vykouzlete trochu klikatou pěšinku, která hřívu rozdělí na poloviny.
- Upleťte volné copy; začněte asi v úrovni ušních lalůčků. Konce pletenců ozdobte jednoduchými gumičkami - obzvlášť efektní je barva kontrastní k přirozenému tónu vašich vlasů.
- Pokud se náhodou nějaký pramínek zatoulá, nechte ho žít. Celkový dojem bude o poznání půvabnější.

2Chytrá horákyně
Vyzkoušejte pohádkovou úpravu "učesaná neučesaná" s kšticí staženou do ohonu. Trik spočívá v tom, že zatímco vlasy u hlavy přísně uhladíte, culík naopak bohatě načechráte. Tenhle svůdný účes má dvě výhody: jednak je maximálně ženský, jednak nevyžaduje žádné další úpravy a bude vás věrně zdobit celý den.

Jak zkombinovat rozcuch s uhlazeností:
- Ručníkem jemně vymačkejte z vlasů vodu a postříkejte je stylingovým gelem nebo sprejem s obsahem mořské soli. Předkloňte se a rukama je rozcuchejte, aby vypadaly jako po zápase s uragánem.
- Zdivočelé prameny nad čelem a na spáncích uveďte do normálu trochou gelu a hustým hřebenem s přírodními štětinami.
- Na temeni kadeře pevně stáhněte gumičkou do koňského ohonu.
- Vlasy z culíku hodně rozvrkočte, aby trčely do stran. Kontrast uhlazených pramenů nad čelem a rozježeného ohonu působí nespoutaně - a o to vám jde, ne?
- Pokud vám výsledek připadá málo odvázaný, požádejte místního kadeřníka, aby vám hřívu trochu prostříhal a zkrátil. Kučery budou hned nadýchanější.
Máte dlouhé vlasy? Pak proč nosit stále jen culík!
Dlouhé vlasy přímo vybízí k experimentům. A pokud nevíte, jak svůj účes změnit či vylepšit, inspirujte se proměnami naší modelky. Ano je to stále tatáž dívka, pouze účesy se mění. Díky změně účesu pak můžete vypadat romanticky, záhadně či smyslně...
PŘED
PO
1.
Tento hladký a vzdušný účes dává vyniknout přirozené kráse očí. Jednoduše vyfénujte vlasy přes velký kulatý kartáč, konečky nasměrujte směrem k obličeji. Potom vezměte menší část vlasů ve střední části hlavy a sepněte je sponkou. Sepnuté vlasy poté uspořádejte tak, aby volně spadaly podél obličeje a rámovaly ho.
2.
Účes pro romantické chvíle. Rozdělte vlasy pěšinkou ve středu hlavy a pomocí kulmy vytvořte měkké kudrny pro jemně zvlněný vzhled. Pro zvýraznění můžete do vlasů dát i barevnou stužku tak jako na obrázku.
Tip: Mírně zvlněného vzhledu dosáhnete i použitím středních vlasových natáček, které necháte na vlasech určitý čas, nejlépe přes noc.
3.
Účes pro slavnostnější chvíle. Vlasy sčešte dozadu a získáte úplně nový vzhled! Vzadu vlasy můžete sepnout například stříbrnou sponou nebo vytvořit drdol či jiný uzel. Nezbytností pro tento uhlazenější účes jsou doplňky, proto zvolte například hezký klips ve stylu motýlka do vlasů a nezapomeňte ani na náušnice.
4.
Tento vyzývavý účes lehce získáte pomocí natáček a sepleteného copánku vytvářejícího přirozenou čelenku. Vlasy vyfénujte a natočte na horké natáčky, velké vzadu a střední směrem dopředu. Po sejmutí natáček vlasy nečesejte, pouze je upravte prsty. Vezměte pramínek vlasů nad uchem a upletťe copánek, kterým poté orámujte přední vlasy jako čelenkou.
Tip: Pokud chcete ušetřit čas, místo copánku použijte klasickou čelenku.
5.
Chcete změnu trvalejšího rázu? Melír je k tomu jako stvořený. Momentálně je velmi oblíben a dodává účesu na kontrastu a hloubce. Rozdělte vlasy na silné prameny a obarvěte například každý sudý po celé délce. Výsledkem budete jistě překvapena! A pokud nechcete nic riskovat, použijte k barvení vymývatelnou barvu.


Nicky Hayden (už zase)

29. března 2008 v 22:31 Grand Prix MotoGP
no jo Nicky na tribuně :-) kde jsou ty časy kdy mu to tak šlo...
taky bych chtěla někdy držet ten deštník Nickymu :-)
hmm tady jede Nicky a hned za ním Vale
no vypadá to,že byl v pořádku..
Nicky je 173 cm vysoký a váží 68 kg. Má 2 bratry a 2 sestry. Startovní číslo 69 a letos ,,mistrovská" 1. Nicky Hayden je mistr světa silničních motocyklů třídy MotoGP 2006

Rodiče: Earl a Rose Haydenovi
Sourozenci: Roger Lee, Tommy, Kathleen a Jenny
Oblíbené jídlo: Zmrzlinu, maminčiny koláče a pizzu
Oblíbené místo: Panama city Fl. USA
Oblíbené auto: Bentley Continental GT
Oblíbený film: Ace Ventura: Zvířecí detektiv
Oblíbení herci(herečka): Martin Lawrence, Jim Carey, Danzel Washington, Jessica ALba
Oblíbená hudba, interpreti: Hip-Hop/ Nappy Roots, 2Pac a Eminem
Zájmy: Ping Pong, Basketball, Racing Flat Track (??)

Pozadí na přání

29. března 2008 v 11:06 Pozadí na blogy
Když budete chtít vytvořit nějaká pozadí na blogy tak mi to napište do komentářů a já vám to dám na svůj blog:-)

Displomky za soutěž o nejhezčí blog!!!

28. března 2008 v 20:00 | darkcat7 |  Ceny
Takže ukončení soutěže dopadlo takhle:
1.místo získal www.goudblood.blog.cz
měl ho za nejvíce hlasů tedy 16 a byl označen za pěkný blog :-)
ze začátku to vypadalo,že se ashley-girl umístí na 1.místě....:-)
2.místo www.ashley-girl.blog.cz (8hlasů) bylo označeno za obsahově nejrozšířenější což je naprostá pravda...ale popravdě je to nepřehledný ten rozcestník :-)
potom blogy po 2 hlasech:
www.charvos.blog.cz (tento blog mám moc ráda a proto jsem ho zvolila do soutěže)
www.mykinka.blog.cz (doufám,že se mykinka neurazí,protože ona umí dělat daleko lepší diplomky :-)
www.simplekiss.blog.cz (no simplekiss doufam,že tě to taky neurazí:-)
potom diplomky za 1 hlas:
www.item005.blog.cz (ite doufam,že si to dáš na blog :-)
děkuju všem co se alespon snažili...právě pro ty co si pro sebe alespon 1x hlásly jsem věnovala diplomky.
někdo pro sebe ani jednou nehlásl,a proto nic nedostane!!!:-)

Fans Slipknot

22. března 2008 v 20:44 Slipknot
Jste fanoušci Slipknot?Tak to jste na mém blogu správně!Jestli se chcete přihlásit na největší fans Slipknotů tak zde
Najdete tam všechno jako první....novinky a všechno o tom co vás zajímá.Já sem tam zaregistrovaná taky a je to dobré...pokud vám teda nebude vadit časté hádání návštěvníků...:-)
Jedinou podmínkou na této adrese je ,že musíte poslouchat metal nebo rock.....a samozdřejmě slipknoty...a měli by ste znát základy AJ :-)
ale co když ne tak vám to někdo ochotný přeloží...:-)

The Sorrow

22. března 2008 v 20:23 The Sorrow
knights of doom
Her Ghost Never Fades